Detektyw ustalenie danych kochanki. Adres zamieszkania lub zameldowania.

Detektyw ustalenie danych kochanki. Detektyw ustalanie danych kochanka. Ustalanie danych teleadresowych do postępowania rozwodowego. Jak ustalić dane kochanki/kochanka? Ustalenie miejsce zameldowania przez Detektywa cena. 

W celu wezwania na świadka, oprócz danych takich jak imię i nazwisko, trzeba znać adres pod który sąd wyśle stosowne wezwanie. 

Jako Detektywi Dowody Zdrady Warszawa takowe dane ustalamy. 

Zastrzegamy jednak, że nie wszystkie dane da się ustalić. Wszystko zależy od danych wstępnych, które posiada klient Agencji Detektywistycznej. 

Co staramy się ustalać?

- dane zameldowania, - dane zamieszkania, - miejsce pracy, - miejsce prowadzenia działalności gospodarczej, imię i nazwisko.

Do powyższego, jesteśmy w stanie sprawdzić czy dana osoba jest w związku małżeńskim, ile posiada dzieci oraz kwestie majątkowe takie jak mieszkania, domy, działki czy posiadane ruchomości. 

Cena za ustalenie przez Prywatnego Detektywa danych kochanki lub kochanka waha się od 750 zł do 2500 zł. Średnia stawka Detektywa to 1500 zł. Wielu klientów firmy detektywistycznej, dla których świadczymy usługę detektywistyczną polegającą na obserwacji, dostaje ustalenia danych w promocyjnej cenie lub za darmo. 

Inne ustalenia, które może poczynić licencjonowany Detektyw są opisane pod linkiem: https://prywatnydetektyw.blogspot.com/2022/01/detektyw-ustalenie-adresu-zameldowania.html (Detektyw ustalenie adresu zameldowania. Detektyw ustalenia adresu zamieszkania).

W razie zainteresowania ustaleniami przez nasze Biuro Detektywistyczne w Warszawie, prosimy o kontakt z Detektywem Krzysztofem pod nr 502 492 132, detektyw502492132@gmail.com

Detektywi Warszawa Ustalanie Danych. Monika i Krzysztof
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kontakt do Damiana Petrova. Serial Zdrady.

Ile kosztuje wynajęcie detektywa? Cennik usług detektywistycznych.

Ile kosztuje detektyw Damian Petrov