Jak sprawdzić detektywa, agencję detektywistyczną?

 Jak sprawdzić detektywa, agencję detektywistyczną? Jak zweryfikować biuro detektywistyczne?

Dotarły do nas informacje, że w Warszawie pojawiła się Kobieta Detektyw - Kobiece Biuro Detektywistyczne, oraz inni Detektywi którzy mogą działać nielegalnie lub wprowadzać w błąd co do aktywnej działalności gospodarczej. 

Dlatego po raz kolejny wskazujemy jak zweryfikować, czy agencja detektywistyczna działa legalnie, i jak zabezpieczyć się przed Detektywami oszustami, czy też nielegalnymi biurami detektywistycznymi,

I. Przed wizytą w biurze detektywistycznym zadzwoń i zapytaj o możliwości wykonania zlecenia detektywistycznego oraz koszty/cennik usług i stawki pracy detektywa. 

II. Podczas kontaktu telefonicznego poproś o wysłanie umowy na Twój bezpieczny e-email. Jeśli agencja detektywistyczna nie będzie jej chciała wysłać zakrywając się tajemnicą handlową lub jakąkolwiek inną tajemnicą, to odpuść sobie wizytę.  Masz prawo zapoznać się z umową przez wizytą u Detektywa/w Biurze Detektywistycznym.

III. Mając umowę zweryfikuj przedsiębiorcę. Jeśli jest to jednoosobowa działalność gospodarcza to pod linkiem https://prod.ceidg.gov.pl/ceidg/ceidg.public.ui/Search.aspx sprawdzisz czy właściciel Biura Detektywistycznego ma działalność lub czy nie została zawieszona. 

Wpis Kobiecej Agencji Detektywistycznej FEMINA Warszawa wygląda w ten sposób


Niżej, dział "Uprawnienia" powinien zawierać informacje, czy Agencja Detektywistyczna ma wpis do rejestru firm detektywistycznych prowadzonego przez MSWiA.
Nasz wpis taką informację zawiera:

Jeśli firma detektywistyczna nie jest zarejestrowana w CEIDG, to jest zarejestrowana w KRS.
Przykładowo, spółka z o.o. Detektyw24 - nr KRS 0000257075 -  znajdziecie w internecie lub w przesłanej umowie detektywistycznej. 


Po pobraniu wydruku informacji aktualnych, czytamy, że jedynym wspólnikiem Detektyw24 jest FRUTIM spółka akcyjna. Po pobraniu wydruku informacji o FRUTIM można znaleźć w nim informację, że spółka ma Kuratora oraz, że była prowadzona wobec niej egzekucja komornicza.


IV. Zweryfikuj przedsiębiorcę w: Rejestr przedsiębiorców wykonujących działalność regulowaną w zakresie usług detektywistycznych


Nasze Agencja posiada wpis:

Czy może być tak, że firma detektywistyczna ma wpis do MSWIA a działalność gospodarczą ma zawieszoną ? Tak. Internetowy rejestr niestety nie podaje informacji o zawieszeniu działalności. 

Czasami Agencje Detektywistyczne zapominają zgłosić ten fakt do MSWiA. Z drugiej strony, przy podpisaniu umowy detektywistycznej z klientem, powinni zgłosić fakt odwieszenia działalności gospodarczej.  

Wiele biur detektywistycznych upada, zawiesza lub kończy działalność.
Prawa rynku, nie tylko w tej branży są nieubłagalne i nadmiar konkurencji nie zawsze pozwala wygrać batalię o taką ilość klientów aby pozwala zarabiać. 

Wśród "starych" biuro detektywistycznych, które zawiesiły swoją działalność gospodarczą ale w dalszym ciągu posiadają wpis do MSWiA,  można znaleźć znane firmy, które mimo zawieszenia od początku 2020r promują w dalszym ciągu usługi detektywistyczne w tym teraz także jako Kobieta Detektyw - Kobiece Biuro Detektywistyczne w Warszawie. 

V. Sprawdź reklamy firmy detektywistycznej z faktyczną datą jej powstania.
Wiele firm detektywistycznych reklamuje się jako długoletni specjaliści w branży detektywistycznej posiadający bogate doświadczenie, np. w zakresie zbierania dowodów na zdradę. 
Te informacje warto porównać z faktyczną datą uzyskania wpisu do MSWiA.

VI. Zweryfikuj opinie o firmie. W tym zakresie nie jesteśmy w stanie Wam niczego wskazać bo z opiniami o detektywach oraz polecaniem biur detektywistycznych jest różnie. Czasami jest to kryptoreklama a czasami, jak to bywa w naszym wypadku, konkurencja pisze nam złe opinie.
Przykład :
Opinia Detektyw Wykrywacz z Warszawy.

Jeśli Agencja Detektywistyczna, którą chcesz wynająć chwali się dużym doświadczeniem a wpis ma od roku to warto zastanowić się, dlaczego w ten sposób próbują zmylić klienta.

VII. Na spotkaniu poproś o licencję Prywatnego Detektywa.  W naszej firmie nie ma problemu aby skan licencji, czy też wpisu oraz ubezpieczenia OC przesłać na e-mail. W licencji jest napisane, kiedy osoba ją otrzymała - to też zweryfikuje doświadczenie Prywatnego Detektywa oraz sam fakt jej posiadania. 


VIII. Podpisz umowę o takiej samej treści jak w przesłanym email. Parafuj każdą stronę. Żądaj pokwitowania pełnej wpłaconej kwoty. 
Co do kwestii samej umowy i cennika usług detektywistycznych to zapraszamy tutaj:

Ile kosztuje wynajęcie prywatnego detektywa - nie tylko w Warszawie

Cennik usług detektywistycznych.

Cennik usług detektywistycznych w Warszawie. 8 tysięcy i działamy do skutku? Pewna Agencja Detektywistyczna z Warszawy dalej wprowadza w błąd.

Detektyw i umowa na usługę detektywistyczną - dlaczego agencja detektywistyczna nie chce wysyłać umowy?

Tak na szybko - dokładnie zapoznaj się z cennikiem - za ile godzin pracy płacisz i w jakie dni plus czy jest zapis, że to klient Biura Detektywistyczna decyduje o większych kosztach.

To tak pokrótce. Czy to co napisaliśmy zapewni Wam dobry wybór skutecznego Prywatnego Detektywa? Nie wiemy. Jednak zależy nam na tym aby żadna firma nie nabrała Was twierdząc, ze działa legalnie.

---------------------------------------------------
Inne wpisy:
Jak sprawdzić Detektywa w Warszawie

Jak sprawdzić Detektywa - Rejestr Usług Detektywistycznych dostępny dla wszystkich, Jak sprawdzić agencję detektywistyczną.

-------------------------------------------------

Monika Kobieta Detektyw, tel 535 44 037, Krzysztof - tel 502 492 132

www.kobieta-detektyw.waw.pl  www.prywatnydetektyw.waw.pl

O nas

Monika - Kobieta Detektyw, właścicielka kobiecej Agencji Detektywistycznej FEMINA, Specjalistka od Zdrad. Od 2006 doradzam klientom jak uporać się ze zdradą oraz zebrać pełnoprawne dowody do sądu.


Krzysztof - były pracownik Komendy Głównej Policji w Warszawie, prawnik z wykształcenia, specjalista w zakresie sprzętu detektywistycznego. Skuteczny i dobry Prywatny Detektyw od 2006r, Specjalista od Zdrad, Wywiadu gospodarczego, poszukiwania osób a także w zakresie sprzętu szpiegowskiego jak lokalizatory GPS, kamery szpiegowskie czy podsłuchy. 

Nasze główne usługi detektywistyczne:

- DOWODY na ZDRADĘ,
- POSZUKIWANIE DŁUŻNIKÓW i MAJĄTKÓW,
- WERYFIKACJA KONTRAHENTÓW,
- WINDYKACJA NALEŻNOŚCI (polubowna i prawna),
- WERYFIKACJA ZWOLNIEŃ LEKARSKICH,
- PORADY PRAWNO-DETEKTYWISTYCZNE,
- USTALANIE DANYCH.
- POSZUKIWANIE OSÓB ZAGINIONYCH
- SPRAWY KARNE
WYNAJEM I SPRZEDAŻ SPRZĘTU DETEKTYWISTYCZNEGO
(GPS, podsłuchy, kamery, szpieg komputerowy)

Prowadzimy mobilny sklep detektywistyczny - dowozimy na terenie Warszawy i w promieniu 200 km

Główne biuro posiadamy w Warszawie przy ulicy Widok 10 ale nasi Detektywi spotkają się także w miejscu wskazanym przez Państwa.

Możemy spotkać się w każdej dzielnicy Warszawy - Ursynów, Żoliborz, Targówek, Bemowo, itd oraz w promieniu 200 km od Warszawy.

POSTAW NA LEGALNĄ DZIAŁALNOŚĆ DETEKTYWISTYCZNĄ
PRYWATNY DETEKTYW i KOBIETA DETEKTYW

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego celem wskazania cennika usług detektywistycznych  oraz stawek pracy Prywatnego Detektywa.

Monika - Detektyw, tel 535 440 037, detektyw535440037@gmail.com, Krzysztof Prywatny Detektyw, tel 502 492 132, detektyw502492132@gmail.com

----------------------------------

Nasze blogi i marki:

 www.kobieta-detektyw.waw.pl , https://specjalistki-od-zdrad.blogspot.com/ Kobiece Biuro Detektywistyczne - Monika kobieta Detektyw - Specjalistki od Zdrad

www.prywatnydetektyw.waw.pl      https://prywatnydetektyw.blogspot.com/ Prywatny Detektyw Krzysztof - licencja od 2006r

www.dowody-zdrady.euhttps://dowody-zdrady.blogspot.com/ Agencja Detektywistyczna Dowody Zdrady - Detektywi Dowody na zdradę

www.sklep-detektywa.euhttp://akcesoria-detektywistyczne.blogspot.com/ Sklep Detektywistyczny  oraz Sklep Detektywa online - wysyłka akcesoriów szpiegowskich. 
detektyw Warszawa, detektywi Warszawa, prywatny detektyw Warszawa, detektyw biuro detektywistyczne Warszawa, agencja detektywistyczna Warszawa
detektyw Warszawa Ursynów, detektywi Warszawa Ursynów, prywatny detektyw Warszawa Ursynów, detektyw biuro detektywistyczne Warszawa Ursynów, agencja detektywistyczna Warszawa Ursynów
kobieta detektyw Ursynów, kobiece biuro detektywistyczne Ursynów, kobieca agencja detektywistyczna Ursynów, kobieta detektyw Warszawa Dereniowa, kobiece biuro detektywistyczne Warszawa Dereniowa, kobieca agencja detektywistyczna Warszawa Dereniowa, detektyw focus, detektywi focus, agencja detektywistyczna focus, biuro detektywistyczne focus, usługi detektywistyczne Warszawa, polecani detektywi Warszawa, nielegalny detektyw Warszawa


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kontakt do Damiana Petrova. Serial Zdrady.

Ile kosztuje wynajęcie detektywa? Cennik usług detektywistycznych.

Ile kosztuje detektyw Damian Petrov