Detektywi Warszawa cennik 2022 dowody zdrady.

Detektywi Warszawa cennik 2022 dowody zdrady. Ile kosztuje Prywatny Detektyw? Detektyw Zdrady Cennik.

Szybka wycena usługi detektywistycznej: Detektyw Warszawa, tel. 502 492 132

2022 rok przynosi falę podwyżek cen produktów i usług. Czy cena usług detektywistycznych także wzrośnie? Na pewno wiele agencji detektywistycznych podniesie ceny pracy Prywatnego Detektywa. 

Cena Pracy Detektywa DOWODY ZDRADY?

W naszym biurze detektywistycznym, działającym od 2006r, postanowiliśmy delikatnie podnieść cenę za ryczałt paliwowy, który także dotyczy opłat za parkingi w Warszawie. Taka podwyżka nieznacznie wpłynie na koszt usług detektywistycznych. 

Promocja na usługi detektywistyczne ?

Tak. W dalszym ciągu mamy promocje w zakresie stawek pracy Prywatnego Detektywa w Warszawie oraz darmowe wypożyczenie lokalizatora GPS z naszego sklepu detektywistycznego w centrum Warszawy. Jesteśmy elastyczni i nasze doświadczenie skutkuje dobrym wykonaniem zlecenia detektywistycznego. 

Ile kosztuje Prywatny Detektyw?

Orientacyjna stawka godzinowa za pracę obserwacyjną przez licencjonowanego Detektywa to 200 zł brutto. Koszt dziennej obserwacji, przy założeniu 10 h to 2000 zł plus km. Oczywiście, mowa tutaj o dobrych detektywach z Warszawy, z dużym dorobkiem i doświadczeniem. 

Warto zaznaczyć, że w naszej umowy detektywistycznej szczegółowo wskazujemy co ile kosztuje oraz za co klient płaci. Jasne zasady !!!

Zapraszamy do kontaktu celem wyceny usługi detektywistycznej. Detektyw Tel 502 492 132

https://dowody-zdrady.eu/detektywi-warszawa-cena-uslug-detektywistycznych/


Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Kontakt do Damiana Petrova. Serial Zdrady.

Ile kosztuje wynajęcie detektywa? Cennik usług detektywistycznych.

Ile kosztuje detektyw Damian Petrov