Ranking Detektywów w Warszawie

Ranking Detektywów w Warszawie. Ranking biur detektywistycznych w Warszawie. Ranking agencji detektywistycznych w Warszawie. Skuteczni i polecani Detektywi Warszawa

Osoba, która potrzebuje dobrego Detektywa, szuka go w google. To normalne, nie tylko jeśli szukamy Agencji Detektywistycznej. "Wujek" google wie wszystko. Czy aby na pewno?

W internecie, zazwyczaj każdy Prywatny Detektyw jest polecanym specjalistą. Wiele dobrych opinii czy polecanie na różnych forach lub grupa sprawie, że taki Detektyw zdobywa pierwsze miejsce w różnych rankingach. 

Jak to jest z tymi opiniami o Biurach Detektywistycznych? 

Nie oszukujmy się. Wiele opinii to tzw. wykupiony marketing. Jeszcze przed deregulacją zawodu tej marketingowej sieczki było mniej. Po deregulacji, gdzie zdobycie licencji stało się łatwizną, wzrost opinii stał się normą. Weszli nowi gracze na rynek usług detektywistycznych, którzy pracę detektywistyczną zaczęli od pochwał na swój temat a nie na zdobywaniu praktyki i uczeniu się tej ciężkiej pracy. 

Dobre opinie a jakość usług detektywistycznych.

Czy dobre opinie o Detektywie powiązane są z jakością wykonywanych usług przez Biuro Detektywistyczne? Nie. Niestety nie. 

Serwisy z opiniami o Detektywach. 

Jednym z serwisów z opiniami i rankingiem Detektywów jest Oferteo. Prowadzą ranking: 10 Najlepszych Detektywów w Warszawie, 2021. Czy to ranking skuteczności, doświadczenia, wiedzy i umiejętności ? Nie. To ranking opinii, które poszczególne biura detektywistyczne dostały. Wiele z nich to kupione marketingowe zabiegi.  Są też firmy, które nie zawsze zgodnie z prawdą informują o swoim doświadczeniu. Pewna Kobieta Detektyw reklamuje się doświadczeniem od 16 lat. Firma ta, dopiero po naszym zawiadomieniu prokuratury dopiero w 2018 uzyskała wpis do MSWIA (rejestr firm detektywistycznych). 

Sam portal Oferteo ma w sieci internetowej niezbyt pochlebne opinie od ogłaszających się tam firm. Przykład treści opinii: "Portal w żaden sposób nie weryfikuje tych „pseudospecjalistów”. Równie dobrze sama mogłabym się okrzyknąć kimkolwiek i wystąpić z „ofertą”

Kolejny portal to "ORŁY - najlepsze firmy z branży". Ten portal także zbiera opinie klientów i proponuje różnych firmom wykupienie pakietu reklamowego informującego, ze dany podmiot gospodarczy zajął miejsce w rankingu :) 

Jak wybrać Detektywa? Rankingi czy opinie? 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym wpisem: https://dowody-zdrady.blogspot.com/2020/11/jak-sprawdzic-detektywa-agencje.html Jak wybrać Detektywa w Warszawie/Jak sprawdzić agencję detektywistyczną. Rankingi i opinie to nie jest dobra metoda. Warto je porównać z dokumentacji prowadzonej działalności detektywistycznej. Oszuści zawsze będą przypisywać sobie ogromne doświadczenie. 

Detektywi Warszawa. Monika i Krzysztof. Telefon 535 440 037Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kontakt do Damiana Petrova. Serial Zdrady.

Ile kosztuje wynajęcie detektywa? Cennik usług detektywistycznych.

Ile kosztuje detektyw Damian Petrov