Testowanie wierności czy preparowanie dowodów?

Testowanie wierności czy preparowanie dowodów? 

Dziś w WP Test na miłość - WP Kobieta. Autor: Aleksandra Hangel. 

Co powiedziałem w temacie testowania wierności? Nic nowego :) od 15 lat nie zmieniłem zdania:

"Albo zdrada jest, albo jej nie ma"

- Pracuję w tej branży 15 lat. Nigdy nie zajmowałem się testowaniem wierności. Obserwuję i dokumentuję tylko to, co się dzieje. Nie tworzymy sztucznych sytuacji, podpuch, bo albo zdrada jest, albo jej nie ma. W przeciwnym wypadku jest to wysoce nieetyczne.

Ale detektyw podkreśla, że popyt na testowanie wierności istnieje.

- To potrzeba rynku. Do mnie również zgłaszają się osoby, które pytają, ile kosztowałoby podstawienie mężowi pięknej kobiety, z którą miałbym zrobić jej zdjęcia. Nie przyjmuję takich zleceń.

- Znam firmy, które zajmują się testowaniem. Jedna z nich była obiektem naszych działań. Musieliśmy zdobyć dowody na to, że podpucha była podpuchą, a więc de facto zbieraliśmy dowody na preparowanie dowodów. A więc kontrsprawy tych "słodkich pułapek", bo tak o nich mówimy, też mamy. Śledzimy testerów i dowodzimy, że usługa, którą oferują, jest nieetyczna.
-----------
Warto także zauważyć, że wiele firm zajmujących się testowaniem wierności w Polsce, czy to w Warszawie, czy we Wrocławiu żyje z wyciągania pieniędzy. Nawet dziś, dzwonił klient, który twierdził, że został naciągnięty na taką usługę. W porę oprzytomniał jak firma testująca wierność zażądała dopłat obiecując kolejne złoty góry. 
------------
Inny Detektyw, w temacie testowania wierności pisze tak:

"Coraz więcej Polek i Polaków zgłasza się do firm zajmujących się testowaniem wierności. Rzecz wydaje się prosta: za odpowiednią kwotę możesz dowiedzieć się, czy twoja druga połowa jest osobą lojalną i uczciwą. Jeżeli nie, otrzymasz na to twarde dowody. Niestety, zdaniem detektywa Łukasza Wiszniewskiego, rzeczywistość wcale nie wygląda różowo.

Przede wszystkim to, że w tej branży panuje patologia. W mojej ocenie jakieś 90 procent tego rodzaju usług to najzwyczajniejsza ściema. Na rynku pojawia się coraz więcej ofert, które są sposobem zarabiania świetnych pieniędzy w sposób nieuczciwy.

Wiadomo, branża detektywistyczna jako taka często działa na granicy prawa, lecz to, co robią osoby zajmujące się testowaniem wierności, woła o pomstę do nieba.

Nie silą się nawet na sprawdzanie faktycznego stanu rzeczy, zamiast tego skupiając się na udowodnieniu za wszelką cenę winy figuranta, czyli osoby, na którą jest zlecenie. Aby to osiągnąć, posuwają się do odpowiednich manipulacji."

I się pod tym podpisuję. Wiem, która Agencja w Polsce zajmuje się takim procederem. Chcesz wynająć testera wierności? Ok, Twoja sprawa. Mi nic do tego ale żeby nie było, że nie ostrzegałem. 

O testowaniu wierności pisałem także tutaj:
Testowanie wierności. Testerzy wierności - Zło moralne czy świetny pomysł na biznes? https://dowody-zdrady.blogspot.com/2020/07/testowanie-wiernosci-testerzy-wiernosci.html

Detektyw Krzysztof Matyszczak. Detektyw Warszawa. Nie testuję wierności. Za żadne pieniądze. :) 
TELEFON 502 492 132, detektyw502492132@gmail.com, www.prywatnydetektyw.waw.pltestowanie wierności Warszawa, testowanie wierności Wrocław, testowanie wierności Katowice, testowanie wierności Gdańsk, Agencja Testerów Wierności Wrocław, Agencja Testerek Wierności Warszawa, słodkie pułapki, honey trapper.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kontakt do Damiana Petrova. Serial Zdrady.

Ile kosztuje wynajęcie detektywa? Cennik usług detektywistycznych.

Ile kosztuje detektyw Damian Petrov