Agencja Detektywistyczna Warszawa Cennik

Agencja Detektywistyczna Warszawa Cennik - Biuro Detektywistyczne Warszawa Cennik

Mimo, że o cenniku i kosztach pracy Agencji Detektywistycznych już pisaliśmy (https://dowody-zdrady.blogspot.com/2019/08/cennik-usug-detektywistycznych-warszawa.html) to ta tematyka jest warta ponownego opisania. 

Elementy cennika wykonania usługi detektywistycznej to przede wszystkim koszt pracy Prywatnego Detektywa polegającej na obserwacji osoby lub miejsca. Do tego Biura Detektywistyczne doliczają koszty paliwa, taxi czy też kawiarni. Inne wydatki, które mogą mieć miejsce to opłacenia informatorów. Wiadome jest, że informacja jest cenna a ten, który ma do niej dostęp nie zawsze podzieli się z nią za darmo. Czasami trzeba zapłacić gotówką, a czasami wystarczy 2 zł do wina.

!!!WAŻNE!!!
W naszej umowie na wykonanie zlecenia detektywistycznego mamy wyszczególnione koszty pracy a koszty poboczne, które mogą się pojawić podczas śledzenia muszą być dodatkowo  zaakceptowane przez klienta Agencji. Wynajmując Biuro Detektywistyczne warto sprawdzić, czy takowe zapisy są w umowie.
Warto się zastanowić jeśli jest podana ogólna kwota bez podania ilu godzin lub dni pracy dotyczy. 

Godzina pracy Prywatnego Detektywa w Warszawie czy też innym mieście waha się pomiędzy 100 a 200 zł. To standardowe stawki pracy Prywatnego Detektywa. 

Wiele Agencji Detektywistycznej ma zwyczaj rozliczać się wg stawki za dzień pracy. Tzw. "dniówka" musi wyraźnie wskazywać ile godzin zawiera w sobie. Czy to jest 8 h, czy może 12 w ciągu dnia. 
W tym wypadku stawki wahają się pomiędzy 1200 a 2500 zł. 

Czy dla każdego klienta Agencji Detektywistycznej będzie korzystne rozliczanie się wg "dniówki"?
Działając na rynku detektywistycznym od 2006 r, wiem, że nie. 
Dlatego my przede wszystkim stosujemy stawki godzinowe.

Szacując, ile kosztuje Prywatny Detektyw w Warszawie?
Załóżmy, że Biuro Detektywistyczne pracuje 3 dni po 5 godzin każdy cena usługi detektywistycznej w Warszawie wyniesie około 3100 zł - nie licząc kosztów wejścia do restauracji, kina itp.
W zależności od charakteru zlecenia my w małej kwocie wypożyczamy lokalizator GPS.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem usług detektywistycznych. 
Detektywi Monika i Krzysztof
ile kosztuje prywatny detektyw, stawki detektywa warszawa, koszty agencji detektywistycznej, cennik pracy detektywa warszawa. 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kontakt do Damiana Petrova. Serial Zdrady.

Ile kosztuje wynajęcie detektywa? Cennik usług detektywistycznych.

Opinie o agencji detektywistycznej detektyw 24 - Detektyw 24, Detektywi 24, Agencja Detektywistyczna Detektyw24