Jak sprawdzić do kogo należy numer telefonu komórkowego

Jak sprawdzić do kogo należy numer telefonu komórkowego?

Czy kiedykolwiek otrzymałeś połączenie z nieznanego numeru i zastanawiałeś się, kto może być właścicielem numeru komórkowego? Czy chciałbyś dowiedzieć się, do kogo należy konkretny numer telefonu komórkowego? Istnieją różne sytuacje, w których taka wiedza może być przydatna, na przykład domniemanie zdrady lub pozyskanie danych kochanki w celu powołania jej na świadka w procesie rozwodowym. 

Czy detektywi ustalają dane po numerze telefonu?

Biura detektywistyczne i zatrudnieni w nich detektywi to osoby mające umiejętności oraz dostęp do wielu danych. Są to dane ogólnodostępne ale także nieoficjalne kontakty w różnych grupach zawodowych. 

Detektyw może pomóc wskazać do kogo należy numer telefonu oraz sprawdzić do kogo należy numer telefonu komórkowego

Jak legalnie ustalić dane po numerze telefonu?

Jak wskazano wyżej, doświadczeni prywatni detektywi mają umiejętności w tym zakresie. Głównie, to praca z ogólnodostępnymi bazami danych oraz stosowanie białego wywiadu - OSINT. Analityczny umysł i wiedza informatyczna często pozwala pozyskać dane osoby po wskazanym numerze telefonu komórkowego. 

Ile kosztuje ustalenie danych po numerze ?

Cena wskazania kto posługuje się numerem telefonu to wydatek około 2000 zł - wskazanie danych plus adresu. Czasami jest tanie ale trzeba pytać bezpośrednio w agencji detektywistycznej. 

Jak zlecić ustalenie danych po numerze?

Detektyw Krzysztof Matyszczak przyjmuje zlecenia ustalania danych po numerze telefonicznie oraz na email. Nie ma żadnego problemu aby wszelkie czynności związane z umową detektywistyczną załatwić poprzez korespondencję internetową bez konieczności drukowania umowy. Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kontakt do Damiana Petrova. Serial Zdrady.

Ile kosztuje wynajęcie detektywa? Cennik usług detektywistycznych.

Ile kosztuje detektyw Damian Petrov